Náš prechod od Goesu k Loncinu a výhody, ktoré ti to prinesie

✓ Nižšie ceny. Fakt o dosť! Nie je to žiadny marketingový bullshit. Ukážme si to na príklade sedemkila. Štvorkolku XWolf 700i v krátkej verzii sme pod značkou GOES museli predávať za 8 590 EUR Tú istú štvorkolku ale s emblémom LONCIN teraz máme za 7 790 Euríčok. Kámo o 800 EUR lacnejšie! To je kur...ník, že dosť rozdiel, že? Na túto príjemnú realitu si zvykaj. Podobné úspory totiž teraz budú na dennom poriadku.

✓ Priama podpora od výrobcu. S ňou súvisí mrte ďalších výhod. Napríklad lacnejšie náhradné diely. Vďaka priamemu partnerstvu patríme do tímu pre plánovanie noviniek a tiež rýchlejšie vyriešime akékoľvek požiadavky. Naše ale samo, že hlavne tvoje.

✓ 4 ročná záruka. Zadarmiko a bez vytáčania! Neriešime zmenu majiteľa, nájazd ani firemné vlastníctvo. Jednoducho 4 roky plnej záruky namiesto obvyklých dvoch. Prečo? Pretože štvorkolkám Loncin nastopro veríme. Už nejaký ten piatoček na nich sami jazdíme.

✓ Rýchlejšie naskladnenie. Žiadne dlhé čakačky na tvoj vysnívaný stroj! Priame partnerstvo s výrobcom neskutočne skrátilo cestu štvorkoliek na Slovensko.

✓ Väčší výber. Loncin sa do toho fakticky poriadne oprel. V priebehu jedného roka pokojne príde s päticou úplne nových motorov. Žiadne povrchné facelifty, ale naozajstné novinky. To je to, na čo sa môžeš tešiť. Postupne si všetky budeš môcť vyskúšať, buď na našej prešovskej základni alebo u našich predajcov. A hneď tá prvá novinka, to bude, kamarát, fakt, že mega pecka! Štvorkolkový liter – XWolf 1000! Omrknúť ju môžeš od 29.2. 2024 do 3.3. 2024 na našom stánku v pavilóne F na Motosalóne v Brne. Na túto výstavu fakt dojdi, pretože v Európe sa litrový XWolf predstavil zatiaľ iba jediný raz. A navyše pritom môžeš omrknúť aj naše motorky Voge.

čtyřkolka Loncin XWolf 1000

Štvorkolka XWolf 1000 – tento neskutočný silák bude mať stredoeurópsku premiéru na našom stánku na Motosalóne v Brne.