Cesta k spokojným zákazníkom začína v GOREXe.

Prečo predávať práve štvorkolky Loncin

Vyhoď blinker smerom k nám a staň sa predajcom prémiových štvorkoliek Loncin 

Geniálny pomer cena–výkon

Mať v showroome štvorkolky Loncin, to je ako ponúkať päťhviezdičkový hotel za cenu ubytovne. Niet sa čo čudovať, že je z týchto strojov konkurencia na prášky.

Fabrika z TOP 10 na svete

Vlastné štvorkolky z mega továrne Loncin. Tak, tak, je to tá, v ktorej sa kompletne vyrábajú napríklad bavorácke motorky a skútre. Povedzme si na rovinu, na svete asi neexistuje fabrika, ktorá by do špičkových technológií videla viac.

Neskutočne rýchly vývoj

Za 5 rokov vypustil Loncin pod vlastnou značkou Voge do sveta už 20 modelov motoriek a 3 fungel nové štvorkolky Loncin XWolf. Na rok 2024 ohlásil 5 úplne nových motorov. Nie motoriek. Motorov! Poskladať novú mašinu so starým motorom, to vie a robí to každý. Ale 5 nových motorov za rok – kto iný niečo také dokáže?

Neopozeraný šmrnc

Nie každý chce túrovať motorku, ktorú má v garáži každý druhý sused. Loncin XWolf sú netuctové krásky s nadupanou výbavou a skvelým výkonom. Ponúkneš zákazníkom neokukaný šmrnc, na ktorý si fakt nemusia brať hypotéku.

Nizučká poruchovosť a mizivé promile reklamácií

Loncin ide ako hodinky. Vieš koľko reklamácií hlásia naši súčasní predajcovia? Nula nula prd. Bez srandy. A to aj napriek rozšírenej záruke, ktorú ako výhradný dovozca ponúkame ku všetkým strojom.

MRKNI NA NETUCTOVÉ ŠTVORKOLKY LONCIN

Keď sa nabažíš online galérie, skoč za volant alebo riadidlá a príď si tieto parádne mašiny vyskúšať k nám do Benešova. Po teste, ak budeš chcieť, hodíme reč o prípadnej spolupráci.

Prečo do toho ísť s GOREXom?

Ľudská stránka

Pretože zápasiť máš s terénom na štvorkolke, nie s obchodným partnerom. 

Neprudíme

Nebudeme ti fušovať do toho, ako majú vyzerať regály. Nebudeme ti kázať o tom, čo majú tvoji predajcovia nosiť oblečené. Nebudeme ťa posielať po čertoch, diabloch keď budeš niečo potrebovať. Všetko s tebou preberieme a vyriešime osobne, v pokoji a férovo.

Nekecáme

Na čom sa dohodneme, to platí. Podanie ruky, dohoda cez telefón, mejl alebo cez poštovného holuba, je pre nás svätá. Cez to nejde vlak. Ani štvorkolka, motorka, nič.

Neblbneme

Teda, na štvorkolkách blbneme tak isto ako ty, to je jasné. Ale nevymýšľame kraviny so zmluvami, reklamáciami a s ďalším papierovaním. Nie sme korporácia, ktorá pre každé čudnejšie prdnutie motoru tlačí nové lajstrá. Aj keď, jeden papier predsa len máme. Ako rodinný podnik sme členmi Asociácie malých a stredných podnikov. A čo je malé, to je milé. A v podnikaní šikovné.

Obchodná stránka

Lebo len z dobrých vzťahov účty nezaplatíš.

Nadštandardná marža

Fakt u nás dostaneš viac, ako je bežné. Ozvi sa a dozvieš sa viac.

Bonusy

Za dobrú platobnú morálku aj za počty predaných strojov ťa čakajú extra výhody. 

Výhradný dovozca

Cez nikoho iného sa k štvorkolkám Loncin na Slovensku nedostaneš. Aspoň nie ofiko a za veľkoobchodné ceny. Dokonca máme štempeľ aj od ministerstva dopravy na to, že sme akreditovaný zástupca značky Loncin v SR 

2 roky záruky naviac na naše triko!

Bez podmienok! Neriešime zmenu majiteľa, nájazd ani firemné vlastníctvo. Jednoducho 4 roky plnej záruky namiesto obvyklých dvoch. Prečo? Pretože tým strojom stopro veríme. Sami na nich máme odjazdené už vyššie desaťtisíce kilákov. Bez poruchy. 

Testovacie jazdy

Aby si štvorkolkám Loncin mohol veriť aj ty, nemáme problém ti ich požičať na testovanie. Nečakaj, príď, a mašiny poriadne prevetraj. Nech vieš, do čoho ideš a čo od nich môžeš čakať. Že to máš ďaleko? No problemo, naložíme a prídeme za tebou! 

Demo stroje

Predvádzačky ti dáme za mega výhodné ceny. Ale bacha, naše demo mašiny majú jednu nevýhodu. Keď sa ti na to raz posadí zákazník, nebude z toho chcieť zliezť. Máme odskúšané. 

Fešné handry pre mechošov aj predajcov

Nenútime. Ponúkame. Vieš jak to chodí – štýlové oblečko podtrhne profesionalitu tvojho tímu. 

Reklamný matroš

Vybavíme ťa katalógmi, vlajkou aj koberčekmi ak budeš chcieť. A na tvoje akcie ti požičiame obrandované stany. 

Šanca byť v regióne medzi prvými

Uvidíš, že na tieto neokukané krásky sa k tebe budú chodiť pozerať ľudia zo širokého okolia. Teda ak do toho s nami pôjdeš skôr ako tvoj najbližší konkurent. Tak to neprekaučuj a chyť svoju šancu za riadidlá. 

Podpora na webe a na sockách

Keď to spolu rozbehneme, dáme o tom s plnou parádou vedieť na našom Instagrame aj Facebooku. A kľudne prídeme nafotiť tvoj vyfešákovaný showroom. Radi tiež prezdieľame posty s tvojimi akciami. A samozrejme ťa s láskou a nehou prišpendlíme na online mapu našich predajcov. 

Pohodové akcie pre parťákov

Na pravidelných Gorexiádach ti predstavíme nové stroje. Zasúťažíš si o hodnotné ceny. Lepšie sa spoznáme. Pokecáme, popijeme, pojazdíme. Teda v obrátenom poradí samozrejme. Sejfty first!

Čo k spolupráci potrebujeme?

Úprimné nadšenie

Fakt nehľadáme priekupníkov, ale podobne zapálených bláznov, ako sme my. 

Férový prístup

K nám aj k zákazníkom. Pretože vrana k vrane sadá, dobrú štvorkolku si hľadá. 

Famózný servis

Lebo bez neho spokojných zákazníkov mať nebudeš. A o spokojných ľudí nám ide vždy v prvom rade.
  

Fajné priestory

Nie kamrlík, v ktorom sa ani neotočíš. V takom bude za Popolušku aj ta najnablýskanejšia štvorkolka.

Že veľkorysé priestory zatiaľ nemáš, ale ostatné ti nechýba? Daj nám vedieť. Preberieme. Podumáme. Pomôžeme. Nemusíš mať showroom nablýskaný jak butiky v Zlatej uličke. Hlavné je, aby sa u teba nich zákazník cítil dobre, rád sa vracal a mal si kde mašiny poriadne vyskúšať.

Kámo, Čínu u nás nikto nepredá. Fakt?

Martin „Dedo“ Čepela
duše aj srdce GOREXu

Pozri, aj my sme na Čínu dlho pozerali cez prsty. Prešlo nám pod rukami za 20 rokov veľa Amíkov, Japoncov aj najpredávanejších Číňanov. Vieme, aké dôležité je mať spoľahlivý stroj. Keď ale dneska vidíme LONCINu až do krku, keď vidíme tie materiály, spracovanie a bezporuchovosť, môžem povedať jediné: Kvalita Loncin v hocičom strčí konkurenciu do vrecka. To odprisahám. Na život mojej najmilšej štvorkolky.

Problém je, že kopec ľudí pozerá na čínske stroje rovnako ako ja pred 10 rokmi. Nedocvakne im, že všetky svetové značky si v tej Číne nechávajú robiť buď väčšinu dielov, ale častejšie rovno celé stroje. Už im nedôjde, že vďaka tomu majú Číňania prístup k všetkým špičkovým technológiám a že sa pri výrobe pre iné značky neskutočne veľa naučili. Ľudia nevidia, že keď sa všetky tieto výhody spojili s čínskym workoholizmom, je Čína už dávno pred Európou.

Nebudem kecať. Neplatí to pre všetkých. Ale konkrétne Loncin pochádza z úplne rovnakej továrne ako niektoré bavoráky. Iba tým celým chcem povedať, že je dobré nezatvárať pred Čínou oči, ako som to kedysi robil ja.

Ak ich chceš tiež otvoriť, kľudne sa zastav. Vážne! Pokecáme, prejdeme čínske mašiny, pozrieme im pod sukne. Nech si si 100 % istý, že svojim zákazníkom nepredávaš mačku vo vreci. To od teba nikto nechce. My, ty ani oni. Rozumieš? Tak nečakaj a príď!

Čo hovoria o spolupráci naši dnešní parťáci

V prvom rade maju ludsky, normalny pristup. Na nic sa nehraju. Sú priamy, kamaratsky a zaroven profesionali. Vedia podporit, poucit, ale aj upozornit na mozne problemy.

LMD moto, Nove Mesto nad Váhom

Výborná komunikace, přátelský přístup, vždy ochota pomoci. Zatím jsem neměl žádný problém, vždy veškeré akce proběhly na jedničku.

Carworx, Chomutov

S Gorexem sa nám obchoduje super. Spolupracujeme už 10 rokov, doteraz sme nemali žiadny problém či už s dodávkou tovaru alebo reklamáciou. Perfektná komunikáciu či s Alešom v sklade alebo so samotným Martinom, proste keď sa niečo dohodneme, platí to.

JJ moto, Zvolen

    Tiež chceš férovú spoluprácu, ktorá ti prinesie spokojných zákazníkov?

    Sieť predojcov Loncin

    V našej sieti je miesto aj pre tvoj showroom.
    Zatiaľ. 

    Ale možno si už teraz naň brúsi zuby tvoj najbližší konkurent. Tak nečakaj a ozvi sa skôr, radšej hneď a zaraď do svojej ponuky prémiové 4kolky Loncin. Staň sa súčasťou siete autorizovaných predajní a servisov na Slovensku.