Sme Loncin

Prémiový čínsky výrobca štvorkoliek a motocyklov

Patríme do svetovej špičky v motocyklovom priemysle. Ročne vyrobíme  viac ako 2,5 milióna motocyklov, 150 tisíc štvorkoliek a ešte zhruba 3 milióny spaľovacích motorov pre ďalšie svetové značky. Sme držiteľmi desiatok patentov v moto priemysle, zamestnávame stovky návrhárskych inžinierov, ktorí neustále pracujú na vývoji a inováciách.

V roku 2005 sme sa stali partnerom pre výrobu motorov a následne aj celých modelov motocyklov pre nemeckú značku BMW. Nedávno sme oslávili 18 výročie spolupráce, ktorá významne prispela k vzniku našej novej motocyklovej značky VOGE a taktiež k inováciám v našej divízii ATV a štvorkoliek.

Nová séria našich luxusných štvorkoliek X-Wolf prináša tie najmodernejšie technológie, poriadnu dávku výkonu a obrovský výber možností využitia. Pri vývoji všetkých modelov štvorkoliek a UTV kladieme dôraz na funkčnosť a odolnosť celej konštrukcie štvorkolky ako celku. Ten potom doplníme bohatou základnou výbavou.

Takto sme oslavovali 18. výročie našej spolupráce s BMW

Testovali sme všetky súčasné modely motocyklov a skútrov BMW aj Voge, ktoré pochádzajú z našich výrobných liniek. V minulom roku pochádzalo až 30% predaných motocyklov a skútrov BMW z našich výrobných závodov.
 
 
 

Nakukni do továrne Loncin

Moderné priestory, technológie, strojové vybavenie a predovšetkým kvalitná ľudská sila, to všetko nám pomáha vyrábať to najlepšie, na čo sme zameraní. Motorky, štvorkolky a motory takmer do všetkého, čo si len vieš predstaviť.

Myslíme na budúcnosť

Uvedomujeme si, že pre budúcnosť našich detí a udržateľnosť stavu našej planéty musíme myslieť dopredu. Smelo túto výzvu prijímame .

Všetky nové modely dôkladne testujeme

Všetky novinky podstupujú testy v tých najnáročnejších podmienkach. Až keď je všetko vyladené k absolútnej spokojnosti testovacích jazdcov, posielame stroje do výroby. Dvojvalec X-Wolf 1000 má všetko toto za sebou a na jeho príchod sa môžeš tešiť už v druhom polroku sezóny 2024. A ver nám, je sa na čo.

Pár obrázkov z našej továrne